چگونه ریمل بزنیم؟

چگونه ریمل بزنیم؟

چشم ها نقش بسزایی در زیبایی صورت دارد. خانم ها، تکنیک های متفاوتی برای آرایش چشم ها به کار می برند. یکی از مهم ترین موارد، ریمل زدن به شکل صحیح می باشد.

ریمل ها یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات آرایشی می باشند. ریمل ها نقش مهمی در زیباتر دیده شدن چشم ها دارند. مژه های حجیم و بلند به طبع نگاه نافذ و جذاب تری را ایجاد خواهد کرد. تنوع ریمل های موجود در بازار گاهی باعث سردرگمی ما در انتخاب می شود. در انتخاب ریمل در درجه اول به مدل مژه هایتان دقت کنید و سپس بر اساس نوع مژه هایتان ریمل مناسب را انتخاب کنید. علاوه بر انتخاب صحیح ریمل، نکته مهم دیگر، حالت زدن ریمل بر اساس مدل چشم ها می باشد.

1: چشم های با فاصله زیاد از هم: بهترین روش ریمل زدن برای این افراد این است که از گوشه داخلی چشم ها به سمت وسط پلک ریمل بزنند. این افراد برای اینکه فاصله بین چشم هایشان کم تر دیده شود باید گوشه داخلی چشم هایشان را تیره تر کنند.

2: چشم های گرد: این افراد باید روی خط مژه بالا و گوشه بیرونی چشم هایشان را بیشتر ریمل بزنند. هم چنین این افراد از زدن ریمل به مژه های پایینی باید اجتناب کنند. بهترین پیشنهاد ریمل برای این افراد استفاده از ریمل های حجم دهنده است. ولی اگر این افراد تمایل داشتند که گردی چشم هایشان بیشتر نمایان شود، باید ریمل بیشتری را به قسمت وسطی مژه ها بزنند.

3: چشم های نزدیک به هم: بهترین روش ریمل زدن برای این گروه، ریمل زدن به گوشه های خارجی چشم ها می باشد. این افراد باید فاصله بین چشم ها را زیادتر کند تا چشم ها کشیده تر و درشت تر دیده شود و بهنرین روش تیره کردن گوشه های خارجی چشم ها می باشد.

4: چشم های رو به پایین: یک تکنیک خاص برای این افراد استفاده از ریمل های رنگ قهوه ای است، زیرا تمرکز بر از روی چشم ها به بقیه نقاط صورت باشد. و بیشترین حجم ریمل را به قسمت میانی مژه ها بزنید.

5: چشم بادامی ها: این افراد باید لایه ضخیمی از ریمل را به گوشه های خارجی مژه های بالا بزنند و نسبت به مژه های پایین هم دست و دلباز باشند و به مقدار کافی از ریمل استفاده کنید. دقت کنید که بیشترین حجم ریمل را به گوشه های خارجی مژه هایتان بزنید.

6: چشم های ریز: این افراد باید با ظرافت و دقت بیشتری ریمل بزنند. بهترین پیشنهاد برای این افراد استفاده از دو مدل ریمل حجم دهنده و بلند کننده به طور همزمان می باشد. این افراد باید ریمل را جوری بزنند که چشم هایشان درشت تر و گرد تر دیده شود، پس قسمت میانی مژه ها را متمرکزتر ریمل بزنید.

علاوه بر تکنیک های ریمل زدن، انتخاب ریمل مناسب هم یکی دیگر از تکنیک های مهم برای داشتن مژه های حجیم و بلند می باشد. ریمل 3 در 1 برند ام 2، یک ریمل با 3 سری متفاوت، نیاز شما برای یک آرایش چشم حرفه ای را پاسخ می دهد. هم چنین این محصول، دارای ترکیبات انحصاری قره قاط، ریشه شیرین بیان، گوتوکولا می باشد که موجب تقویت مژه ها می شود.

هفت رنگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *