چه رازی در انتخاب رنگ رژلب خانم ها وجود دارد

رژلب خانم ها

رژلب یکی از محبوب ترین محصولات آرایشی برای خانم ها می‌ باشد.

هر خانمی یک رنگ رژلب را بیش از هر رنگ دیگری می پسندد و به اصطلاح رنگ همیشگی و ثابت آن خانم است. این انتخاب به صورت همیشگی و ثابت نشان دهنده چندین ویژگی شخصیتی و ثابت در خانم ها می باشد. تحقیقات صورت گرفته در این زمینه نشان دهند می دهد که خانم ها با توجه با انتخاب رنگ رژلب دارای چه خصوصیات اخلاقی هستند.

رژلب قرمز: قرمز همیشه نشان دهنده جسارت و شجاع بودن بوده است. خانم هایی که رژلب قرمز یکی از انتخاب های ثابت آن ها می باشند، افرادی جسور و خلاق می باشند. رژلب قرمز به خانم ها اعتماد به نفس بیشتری می دهد و اصولا افرادی پر تلاش و برون گرا هستند و این افراد نسبت به سایر افراد به سلامت و زیبایی و ورزش کردن اهمیت می دهند.

رژلب صورتی: خانم هایی که رژلب صورتی یکی از رنگ های همیشگیشان است، افرادی اجتماعی، خوش برخوردتر از سایر افراد هستند. رنگ صورتی، نماد قدرت است. خانم های جوان تمایل بیشتری به استفاده از رژلب های صورتی پررنگ دارند وهرچه خانم ها به میانسالی نزدیک تر می شوند این تمایل بیشتر به سمت انتخاب صورتی روشن تر می رود.

رژلب بنفش، بادمجونی و کبود: خانم هایی که رژلب های تیره رنگ را انتخاب می کنند، در اغلب موارد خانم هایی مستقل و دارای اعتماد به نفس بالا هستند. اکثر خانم هایی که رژلب های بنفش تیره را انتخاب می کنند، اغلب افرادی هستند که کار بیرون را به خانه داری ترجیح می دهند. این افراد علاقه کم تری به گرفتن عکس های سلفی و انتشار آن در فضای مجازی دارند.

رژلب نوود: خانم هایی با روحیه حمایتگر علاقه زیادی به انتخاب رژلب نوود رنگ دارند. و همیشه در اولین قرارهای مهم خود از این رنگ استفاده می کنند و کم تر از دیگر افراد به تمدید رژلب خود می پردازند. رژلب نوود به آن ها احساس واقعی بودن می دهد.

رژلب نارنجی: افرادی که رژلب نارنجی رنگ را انتخاب می کنند، اغلب افرادی مثبت اندیش هستند و کم تر به استایل های کلاسیکعلاقه دارند. از دیگر ویژگی های خانم هایی که رژلب نارنجی یکی از انتخاب های ثابت آن ها می باشد، دمدی مزاج نیستند و کم تر ریسک می کنند.

رژلب قهوه ای: خانم هایی که رژلب قهوه ای رنگ را انتخاب می کنند، افرادی خونسرد، رومانتیک و علاقه مند به استایل های کلاسیک و نوستالژی هستند. این افراد روحیه ای قوی دارند که توانایی بی نظیری در رابطه با کنترل امور را به آن ها می دهد.

کلیدواژه : رژلب خانم ها
هفت رنگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *